Reden voor e-mail in onderwerp
11-05-2026 |
Vanaf nu wordt de reden waarvoor u een e-mail ontvangt weergegeven in het onderwerp. Voor de volgende vier situaties ontvangt u een aanvulling in het onderwerp:
| Aanvulling | |
| Uw aanvraag is gewaarmerkt | | Gewaarmerkt |
| Uw aanvraag is geweigerd | | Geweigerd |
| Uw aanvraag is aangeboden aan het COKZ | | COKZ |
| Uw aanvraag is ingenomen/ingetrokken door de verstrekker | | Overige |
De aanvulling staat aan het einde van de onderwerpregel van de e-mail, mits van toepassing voor uw sector en instellingen. Het onderwerp van een e-mail wordt dus bijvoorbeeld:
Was: e-CertNL: aanvraagnummer: 1234567890, uw referentie: Hier uw referentie
Wordt: e-CertNL: aanvraagnummer: 1234567890, uw referentie: Hier uw referentie | Gewaarmerkt
Voorheen waren deze e-mails op basis van het onderwerp niet van elkaar te onderscheiden. Met deze aanpassing kunt u de berichten in uw ‘Postvak in’ sneller scannen voor vervolgstappen.
E-mailadres(sen)
De e-mails worden verstuurd op basis van uw instellingen en naar de adressen voor meldingen die u zelf beheert in Rollen en rechten op het tabblad Bedrijfsgegevens.
Deze functionaliteit is een hulpmiddel, aan het al dan niet ontvangen van een geautomatiseerd bericht kunnen geen rechten worden ontleend. Een aanvrager blijft zelf verantwoordelijk voor de voortgang van een aanvraag.
Heeft u vragen over deze of andere mogelijkheden van e-CertNL, neem dan contact op met de helpdesk van uw sector. En uw feedback is van harte welkom via de feedback knop in onze webschermen.